Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine

Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Handgesigneerde kleurenzeefdruk | Magic Africaine kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Een fraaie kleurenzeefdruk van de hand van Corneille.

Een prachtig werk met mooie primaire kleuren.  De kleuren zijn in een mooie combinatie gebruikt, met een vrouw waar een kip op staat. De passe-partout past er goed bij met de rode bies.

Het geheel verkeert in keurige staat! Kan zo bij u aan de muur.

Ophalen heeft de voorkeur in verband met het glas. Verzending/levering in overleg.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 27,00
Naar Duitsland € 27,00
Europese Unie € 45,00
Wereldwijd € 125,00