Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 - Verkocht

Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Handgesigneerde zeefdruk uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200 ex.
Oplage van 200 ex.

Zie ook de andere veilingen van Jarold. Veelal vanaf 1 euro
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bovenkarspel, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00