Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 - Verkocht

Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Ingelijste gravure Vrouw en vogels, 1998 - Nummer EA 1/10 kopen? Bied vanaf 350!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Corneille (1922-2010) - Handgesigneerde kopergravure - Kunstenaarsexemplaar EA met stempel Atelier Corneille op de achterkant - 1998

Gesigneerd en gedateerd in grafiet door de kunstenaar - Genummerd kunstenaarsexemplaar EA 1/10
Afmetingen met lijst: 54 x 43 cm - Afmetingen binnen de passe-partout: 34 x 23 cm.

Prachtige ets uit 1998 van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders, medeoprichter van de Cobra-beweging, samen met Karel Appel, Asger Jorn, Christian Dotremont, Hugo Claus, Jacques Doucet en Alechinsky.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,00