Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 - Verkocht

Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ingelijste zeefdruk: Dialoog met de vogel, 1975 kopen? Bied vanaf 300!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1975
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 49 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lijst met Atelier Corneille-stempel. Antieke zeefdruk, moeilijk te vinden.
De lijst dateert uit de tijd van de schilder en vertoont wat slijtage.
Werk klaar om op te hangen
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 50,00