Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 2-2-2023 om 7:40 |
Eindtijd | 11-2-2023 om 22:42 |