Corneille - Kleurenzeefdruk NU OISEAU Handgesigneerd. - Verkocht

Corneille - Kleurenzeefdruk NU OISEAU Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Corneille uit 1981.
Afmeting blad  56x76 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 200ex.
het nummer kan afwijken van de foto.
Binnen Nederland € 11,95