Corneille - La fille en bleu - Verkocht

Corneille - La fille en bleu kopen? Bied vanaf 345!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtig werk van de hand van Corneille, afkomstig uit de luxe  Cobra-cassette destijds uitgegeven door Jaski.
Afmeting van het werk is 50 x 50cm.
Aflopend gedrukt, dus het gehele papier is bedrukt. Werk is nooit eerder ingelijst geweest.
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Techniek:Zeefdruk, genummerd (4/150) en gesigneerd Nr. van werk op foto wijkt af van het hierbij aangebodene

Geen verzending buiten EU

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 29,99