| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1995 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van de hand van Corneille, afkomstig uit de luxe Cobra-cassette destijds uitgegeven door Jaski.
Afmeting van het werk is 50 x 50cm.
Aflopend gedrukt, dus het gehele papier is bedrukt. Werk is nooit eerder ingelijst geweest.
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Techniek:Zeefdruk, genummerd (4/150) en gesigneerd Nr. van werk op foto wijkt af van het hierbij aangebodene
Geen verzending buiten EU
| Conditie | |||||
| Conditie | Nieuwstaat | ||||
| Transport | |||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||||