Corneille - la maison bleue - Verkocht

Corneille - la maison bleue kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - la maison bleue kopen? Bied vanaf 250!Corneille - la maison bleue kopen? Bied vanaf 250!Corneille - la maison bleue kopen? Bied vanaf 250!Corneille - la maison bleue kopen? Bied vanaf 250!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
StijlAbstract
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
editie Corneille, la maison bleue, zeefdruk in gelimiteerde oplage van 200 stuks, deze zeefdruk heeft nummer 000162, met certificaat van echtheid, prachtig ingelijst.

Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2023 om 09:40
Eindtijd:02-02-2023 om 22:00
Amber_timo
02 feb. / 14:33
€ 250