Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 - Verkocht

Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 kopen? Bied vanaf 200!Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 kopen? Bied vanaf 200!Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 kopen? Bied vanaf 200!Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 kopen? Bied vanaf 200!Corneille - La montagne est vaincue / De berg is overwonnen, Cobra, 1950/2004 kopen? Bied vanaf 200!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie ets uitgegeven op 20 exemplaren van een Cobra-werk uit 1950, Har-el editions, uitgebracht in 2004, gesigneerd met potlood door de schilder. Nummer 6/20. 32,5 x 40 cm. Zeer goede staat

Belle gravure éditée à 20 exemplaires à partir d'une oeuvre Cobra de 1950, éditions Har-el de 2004,  signée au graphite par le peintre. Numéro 6/20. 32,5 x 40 cm. Très bon état
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 35,00