Corneille - La Negresse - Verkocht

Corneille - La Negresse kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - La Negresse kopen? Bied vanaf 125!Corneille - La Negresse kopen? Bied vanaf 125!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Stijl Klassiek
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Mooie ingelijste zeefdruk , aangekocht bij JASKI , Amsterdam

Wegens niet betalen , opnieuw aangeboden
Perfect
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00