| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2001 |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Dieren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 83 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 300 exemplaren |
Dit is een litho uit de reeks van 12( de maanden) uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de IZA in 2002, destijds een zorgverzekering voor ambtenaren.
Werk is door het glas heen gefotografeerd.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||