Corneille - Le Ciel Rouge - Verkocht

Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Le Ciel Rouge kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Cornelis Guillaume van Beverloo, beter bekend als Corneille (Luik, 3 juli 1922 – Auvers-sur-Oise (Frankrijk) was een schilder en grafisch kunstenaar die begin jaren vijftig de conservatieve Nederlandse kunstwereld radicaliseerde. Samen met vijf andere invloedrijke kunstenaars, waaronder Karel Appel en Constant, richtte hij in 1948 de naoorlogse Europese expressionistische beweging CoBrA op. Corneille volgde tussen 1940 en 1942 cursussen tekenen en etsen aan de Academie van Beeldende Kunsten in Amsterdam, maar wordt over het algemeen beschouwd als een autodidactische schilder. Aanvankelijk sterk beïnvloed door het werk van Picasso maakte Corneille abstract werk. Vanaf de late jaren zestig krijgt Corneille's werk een meer figuratief karakter. In dit werk zijn vogels, vrouwen en bloemen vaak het onderwerp.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80