Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) - Verkocht

Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Le damier amoureux, zeefdruk (netjes ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 495!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 69 x 83 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200

Groot, kleurrijk werk van Corneille.  Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘96) en genummerd (13/200).  Het volledige blad netjes ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Het geheel in goede conditie; zeefdruk en passe-partout zijn in zeer goede conditie, maar er zitten wat krasjes op de lijst.  Afkomstig uit de kunstcollectie van Atos Origin.

Afmetingen: 113cm x 102cm (incl. lijst), 83cm x 69cm (blad)

Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Zeefdruk en passe-partout zijn in zeer goede conditie, maar er zitten wat krasjes op de lijst