Corneille - Le Tigre Amoureux - Verkocht

Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!
Fotografie

Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!Corneille - Le Tigre Amoureux kopen? Bied vanaf 110!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Fotografie
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 23 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie originele foto van cobra kunstenaar Corneille met het thema Le Tigre Amoureux. Binnen hetzelfde thema vervaardigde Corneille ook enkele zeer gewilde litho's. Met echtheidscerticaat gesigneerd door de weduwe van Corneille en atelierstempel op de achterzijde van de foto. In zeer goede staat. In eenvoudig doch net lijstje.

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 16,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 18,00
Wereldwijd € 30,00