Zeer mooie grote in nieuwstaat verkerende aquagravure uit 2005 getiteld:Les Chats Champetres Oplagenummer :E/A 9/15. Dit zeer kleurrijke werk wordt zelden aangeboden,zeer lage oplage. Galerieprijs:2500 euro.
Een aquagravure is een methode waarbij nat papier geperst wordt in een relief.Na het drogen wordt de aquagravure met hand ingekleurd. Een tijdrovende en kostbare bezigheid. Kenmerkend voor een aquagravure is het bobbelend papier. Mooi en strak ingelijst .[in zilveren baklijst]Er zit geen glas voor het werk.Het lijkt alsof men naar een echt schilderij kijkt met veel relief. Ophangklaar.
Dit item kan verzonden worden.Verzending gebeurt altijd aangetekend en is op risico van de koper. Gezien de kwetsbaarheid en grote van dit werk is verzenden niet wenselijk. Uiteraard is het werk potlood gesigneerd/gedateerd/genummerd Afhalen kan in Eindhoven. Persoonlijk bezorgen kan vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,35 per kilometer
Nieuwstaat
nvt
Tot 2 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50