Corneille - Liesje ( Interior with woman ) - Verkocht

Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Liesje ( Interior with woman ) kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1997
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
- Corneille (1922-2010)
- Titel : Liesje / ( Interior with woman )
- Lithografie uit 1997
- Gesigneerd rechtsonder met potlood
- Genummerd linksonder met potlood. 168/200

- Afmeting beeld : 57 x 51cm
- Afmeting blad : 76 x 57cm
- In zeer goede staat.
nooit ingelijst
Binnen Nederland € 11,00