FA. (3)

Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst

Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!
Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!Corneille - Litho: Des Animaux et La Femme (2002) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 420!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2001
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Lijst102 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Corneille met de titel: 'Des Animaux et La Femme' uit 2002. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is voorzien in een nette lijst en is zwevend ingelijst.

Titel: Des Animaux et La Femme
Jaar: 2002
Techniek: Litho
Oplage: 109/150
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 75 x 55 cm
Afmeting lijst (HxB): 102 x 82 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001031
Verdere info: Zwevend ingelijst

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Starttijd:10-05-2022 om 08:32
Eindtijd:15-05-2022 om 19:17
Openingsbod€ 420
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier