Corneille - Litho en aquarel op papier - Verkocht

Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Litho en aquarel op papier kopen? Bied vanaf 550!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1966
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 101 / 190
Corneille

Prachtige Mooie litho uit 1966
Printemps de tropical
Er zit waarschijnlijk  een blauwe aquarel over de lithoCorneille deed dit wel vaker op een litho waar de kleur volgens hem niet goed was.
Afmeting blad +/- 80x60 afbeelding +/- 70 x 50 cm
Gesigneerd  en gedateerd 1966  en betiteld in potlood iplage 101/190
Ingelijst in mooie zilveren omlijsting onder zuurvrij passé partout
Ready to hang

Nb. Liefst ophalen of laten bezorgen tegen kostprijs. Aanfetekend verzenden excl omlijsting
Binnen Nederland € 11,00