Prachtige Mooie litho uit 1966 Printemps de tropical Er zit waarschijnlijk een blauwe aquarel over de lithoCorneille deed dit wel vaker op een litho waar de kleur volgens hem niet goed was. Afmeting blad +/- 80x60 afbeelding +/- 70 x 50 cm Gesigneerd en gedateerd 1966 en betiteld in potlood iplage 101/190 Ingelijst in mooie zilveren omlijsting onder zuurvrij passé partout Ready to hang
Nb. Liefst ophalen of laten bezorgen tegen kostprijs. Aanfetekend verzenden excl omlijsting
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00