Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! - Verkocht

Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! kopen? Bied vanaf 150!Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! kopen? Bied vanaf 150!Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! kopen? Bied vanaf 150!Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! kopen? Bied vanaf 150!Corneille - litho: La Chute de l'ange aux tropiques - 1973 - oplage: 35 stuks!! kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Corneille uit 1973. Titel:  La Chute de l'ange aux tropiques. Afmetingen: H50,5 x b66 cm.  Nummer: 17/35. Het werk is rechtsonder, door de kunstenaar,  gesigneerd. De kleuren zijn in werkelijkheid iets donkerder bruin.Herkomst: Van Corneille verzamelaar die regelmatig bij hem, in Parijs, op bezoek ging en de werken rechtstreeks van hem kocht. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd.  Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Literatuur: Donkersloot, pagina 228, nummer: 283.

Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zit een vouwtje in het blad (zie foto 4 en 5).. Met een passe-partout erover zie je hier niets meer van.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:23-02-2017 om 11:09
Eindtijd:06-03-2017 om 20:09
KunsthandelOlafWijman
03 mrt. / 17:55
€ 150