Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Corneille uit 1973. Titel: La Chute de l'ange aux tropiques. Afmetingen: H50,5 x b66 cm. Nummer: 17/35. Het werk is rechtsonder, door de kunstenaar, gesigneerd. De kleuren zijn in werkelijkheid iets donkerder bruin.Herkomst: Van Corneille verzamelaar die regelmatig bij hem, in Parijs, op bezoek ging en de werken rechtstreeks van hem kocht. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Literatuur: Donkersloot, pagina 228, nummer: 283.
Conditie: in goede staat. Links en rechtsboven zit een vouwtje in het blad (zie foto 4 en 5).. Met een passe-partout erover zie je hier niets meer van.