Corneille - Maastricht & Europa - Verkocht

Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Maastricht & Europa kopen? Bied vanaf 400!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie ingelijste litho, zo precies dat het op een schilderij lijkt.
In 2001 viert Guillaume Corneille Europa met de ster en de E van de eenheidsmunt.
Kunstenaarsexemplaar E/A , ingelijst. Perfecte staat.
Heldere kleuren met gele Van Gogh.
Zeer mooie lijst in een pastel grijs (lijst op 200 euro)
Totale afmetingen : 77 x 62 cm
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 26,00