Mooie ingelijste litho, zo precies dat het op een schilderij lijkt. In 2001 viert Guillaume Corneille Europa met de ster en de E van de eenheidsmunt. Kunstenaarsexemplaar E/A , ingelijst. Perfecte staat. Heldere kleuren met gele Van Gogh. Zeer mooie lijst in een pastel grijs (lijst op 200 euro) Totale afmetingen : 77 x 62 cm
Zeer Goed
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 26,50
€ 26,50
Europese Unie
€ 26,00