Corneille - Mon ange en Italie - Verkocht

Corneille - Mon ange en Italie kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Mon ange en Italie kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Mon ange en Italie kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Mon ange en Italie kopen? Bied vanaf 245!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 9/300

Mooi werk van Corneille. Ophalen met passe partout, verzending in koker zonder passe partout.

Dit is een litho uit de reeks van 12( de maanden) uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de IZA in 2002, destijds een zorgverzekering voor ambtenaren.  Deze litho vertegenwoordigt de maand november en is getiteld ; " Mon ange en Italie" .

Binnen Nederland € 11,00