Corneille - Mooi ingelijste Corneille - Verkocht

Corneille - Mooi ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 205!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Mooi ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 205!Corneille - Mooi ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 205!Corneille - Mooi ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 205!Corneille - Mooi ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 205!Corneille - Mooi ingelijste Corneille kopen? Bied vanaf 205!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi typerende zeefdruk uit 1990, hand gesigneerd en genummerd in potlood. Het betreft nummer 196 uit een oplage van 200. In fraaie strakke houten omlijsting, passend bij de kleur van het werk. In zeer goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,00