Corneille - naakt op muziekpapier - Verkocht

Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!Corneille - naakt op muziekpapier kopen? Bied vanaf 165!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Zeldzame in beperkte oplage uitgegeven boekje:naakt op muziekpapier met een bijbehorende ets.
Oplagenummer ets en boek:69/100. [het boekje heeft uiteraard hetzelfde oplagenummer.
Het boekje werd uitgegeven in een oplage van 1000 stuks.De eerste 100 boekjes kwam ook een ets bij.
De prachtige ets is uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd.
Wordt zelden aangeboden.
Zowel het boekje als de ets verkeren in absolute nieuwstaat.

Het fraaie boekje bevat vele afbeeldingen van naakt op muziekpapier.
Uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling 'naakt op muziekpapier' tekeningen van corneille op zondag 14 december 2003.
Uitgave :Bern Art The Gallery-Bernard van Dyck..

Dit item kan uiteraard verzonden worden en wordt zorgvuldig verpakt.Ahalen kan in Eindhoven
nvt
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50