Corneille - Nu Debout - Verkocht

Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 89!
Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 89!Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 89!Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 89!Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 89!Corneille - Nu Debout kopen? Bied vanaf 89!
  • Corneille (1922-2010)
TypeFotografie
Jaartal1990
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlAfrikaans
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Fraaie erotische originele foto uit het atelier van corneille.
gemaakt in 1990
De originele zwart wit foto komt met een origineel certificaat hand gesigneerd door de weduwe van corneille .[zie foto,s]
Het item is af te halen in Eindhoven.
Bij verzending wordt de foto plat verpakt tussen 2 plaatjes hout om beschadigingen tijdens het verzenden uit te sluiten

Dit item is verkocht voor 102,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-01-2023 om 11:26
Eindtijd:15-01-2023 om 20:05
marcopainting
12 jan. / 16:17
€ 89