Corneille - nu sofia - Verkocht

Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!
Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!Corneille - nu sofia kopen? Bied vanaf 99!
  • Corneille (1922-2010)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlKlassiek
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.6 cm x 20.1 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1
Fraaie erotische originele foto uit het atelier van corneille.
gemaakt in jaren 80/90
De originele zwart wit foto komt met een origineel certificaat hand gesigneerd door de weduwe van corneille .[zie foto,s]
Het item is af te halen in Eindhoven.
Bij verzending wordt de foto plat verpakt tussen 2 plaatjes hout om beschadigingen tijdens het verzenden uit te sluiten

Dit item is verkocht voor 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2022 om 10:52
Eindtijd:18-12-2022 om 20:22
olafvreeburg
18 dec. / 12:36
€ 99