Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" - Verkocht

Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" kopen? Bied vanaf 200!Corneille - Oude handgesigneerd zeefdruk "De vulkaan'" kopen? Bied vanaf 200!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Retrospectief van Corneille tot 15 januari in het Cobra Museum in Amstelveen.
Uitgave van een Cobra / Corneille postzegel door Bpost in 2023
Juwelen van Corneille te zien in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet)

Schitterende oude zeefdruk, nu moeilijk te vinden, Empreinte atelier, Yves Méry, Parijs, 1971 en 1972. 18 x 15 cm
Nummer 260 van de Donkersloot catalogue raisonné.
Commerciële editie: enkele tientallen exemplaren.
Gesigneerd in grafiet aan de rechterkant. Exemplaar van de kunstenaar E/A
Met Atelier Corneille stempel op de achterkant.
Beeld in zeer goede staat - Rug een beetje vuil.

Mooi werk in een krachtig rood.

Dit item is verkocht voor 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2023 om 14:23
Eindtijd:29-01-2023 om 08:55
Bassecour
28 jan. / 18:06
€ 180