Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 - Verkocht

Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!Corneille - Portfolio Préhistoire Histoires: 7 gesigneerde litho's - 2000 kopen? Bied vanaf 1550!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
7 gesigneerde kleurenlitho's uit de portfolio: Préhistoire Histoires. Jaar: 2000. Nummer: 24/50. Afmetingen voorstelling: H45 x b29,5 cm.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,00
Wereldwijd € 65,00