Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!
Omschrijving
Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1993
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Naakt
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
26 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst
44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
159/200
Prachtige ingelijste zeefdruk van Corneille
Prima ingelijst! En in prima staat!
Oplage 159/ 200
Lijstmaat 37 x 44 cm (bxh)
Passé-partout binnenmaat 20 x 26 cm (bxh)
Zeer Goed
Prima staat! Kan zo aan de muur!
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hengelo, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00