Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat!

Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!Corneille - Prachtige ingelijste Corneille in perfecte staat! kopen? Bied vanaf 145!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 159/200
Prachtige ingelijste zeefdruk van Corneille

Prima ingelijst! En in prima staat!

Oplage 159/ 200

Lijstmaat
37 x 44 cm (bxh)

Passé-partout binnenmaat
20 x 26 cm (bxh)
Prima staat! Kan zo aan de muur!
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00