| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1991 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Geschept Papier |
| Stijl | Modern |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 200 |
Set van vier zeefdrukken van Corneille Guillaume Beverloo getiteld "Quatre petites scenes d'ete". Ze zijn in 1991 uitgegeven bij GKM Siwert Bergström Malmö, Zweden, in een oplage van 200. Dit is nr 7.
De zeefdrukken bevinden zich in de originele map met justificatie. Ze hebben een afmeting (vel) van 37 bij 27 cm ieder.
In absoluut perfecte staat.
Ze zijn ieder met de hand gesigneerd en genummerd door Corneille.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| In originele map, nooit ingekaderd | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wellen, België | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Extra | Bij een aankoopbedrag boven de € 500,- euro betaalt u een toeslag van (maximaal) € 7,50 voor extra verzekerde verzending | ||
| Garantie | |||