Corneille - Salma - Verkocht

Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!
Fotografie

Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Salma kopen? Bied vanaf 125!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1980
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Stijl Realistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 25.3 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 1
Originele zwart-wit foto uit het atelier van corneille.
Uniek item.

Gemaakt in 1980.
Getiteld: Salma

Samen met een origineel certificaat van het atelier van corneille.
persoonlijk getekend door de weduwe van corneille.

Dit item wordt voorzichtig plat verpakt aangeboden,om beschadigingen uit te sluiten.
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 24,50