Corneille - Sans Titre - Verkocht

Corneille - Sans Titre kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Geplaatst door  Karindegroot
FA. (1)

Lid sinds 2018
16 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie zeefdruk van Corneille.
Nr. 62/200 handgesigneerd.

Kunstwerk verkeert in zeer goede conditie. Is nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:04-12-2019 om 14:22
Eindtijd:11-12-2019 om 21:02
timdewijk
11 dec. / 15:38
€ 120