Corneille - Soleil cou coup - Verkocht

Corneille - Soleil cou coup kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 224,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  toliebre
FA. (1)

Lid sinds 2021
2 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2001
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen85 cm x 63 cm (h x b)
Lijst109 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Corneille steendruk; 21/200; Mooi ingelijst.

Dit item is verkocht voor 224,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 14:51
Eindtijd:20-01-2021 om 22:26
ZuiverKunst
20 jan. / 22:21
€ 195