Corneille - Speciaal ontwerp voor The Society Shop - Verkocht

Corneille - Speciaal ontwerp voor The Society Shop kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Speciaal ontwerp voor The Society Shop kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Speciaal ontwerp voor The Society Shop kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Speciaal ontwerp voor The Society Shop kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Speciaal ontwerp voor The Society Shop kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1987
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
The Society Shop gaf in 1987 Corneille de opdracht een lithoprint te ontwerpen bedoeld als Kerstcadeau voor de  vaste klanten.
Corneille ontwierp een ‘ vogeltjes ‘ stropdas.
Met l.o. Ontwerp Corneille PARIJS 15 oktober ‘87 en links langs de zijkant ‘Speciaal ontwerpverdrag The Society Shop.
Binnen Nederland € 7,25