Uitzonderlijk fraaie, kleurrijke zeefdruk van Corneille in beperkte oplage van 100 stuks gedrukt. Deze is op professionele wijze ingelijst op dermate wijze dat de lijst een meerwaarde geeft aan het werk en het extra mooi laat uitkomen door de manier waarop het geschepte papier in het passe-partout is geplaatst. Handgesigneerd en genummerd in potlood.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 6,95