Corneille - Sublieme zeefdruk - Verkocht

Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Sublieme zeefdruk kopen? Bied vanaf 245!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Uitzonderlijk fraaie, kleurrijke zeefdruk van Corneille in beperkte oplage van 100 stuks gedrukt. Deze is op professionele wijze ingelijst op dermate wijze dat de lijst een meerwaarde geeft aan het werk en het extra mooi laat uitkomen door de manier waarop het geschepte papier in het passe-partout is geplaatst. Handgesigneerd en genummerd in potlood.
Binnen Nederland € 6,95