Corneille - Tekeningen van Corneille Stedelijk Museum 1960 + Litho. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

De catalogus van de expositie: Tekeningen van Corneille uit 1960.
Deze catalogus, nummer 246, heeft een originele Litho van Corneille als kaft.

Afmetingen catalogus: h x b = 26 x 19cm

24 pagina's. Eigen druk Stedelijk Museum Amsterdam. Tekst van Imre Pan in Frans en Nederlands.

Afhandeling:
Dit werk kan worden verzonden, verzendkosten, aangetekend en verzekerd: 15 euro.
Het werk kan ook worden afgehaald in Amsterdam/Diemen.

Bezichtiging:
Eventueel is dit werk op afspraak te bezichtigen. Neem daarvoor contact via de "Vraag de verkoper" link op deze pagina.

Garantie:
Deze veiling wordt door kunstveiling.nl in opdracht verzorgd. Alle werken, aangeboden door de Veilingmeester van Kunstveiling.nl, worden door kunstveiling.nl volledig gegarandeerd, tenzij nadrukkelijk anders wordt aangegeven.

Klik voor meer werken aangeboden door de Veilingmeester op "Veilingmeester" bij de contactgegevens op deze pagina.