Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 - Verkocht

Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Tekens in steen - Zeldzame ets gesigneerd in 1953 kopen? Bied vanaf 500!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1953
Techniek Gravure
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 21.5 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Tekens in steen

Mooie originele ets uit 1953 in kleuren op Rives papier.
Onderaan gesigneerd in potlood in de hand van de kunstenaar.
Gestempeld Atelier Corneille eau op de achterkant van het frame.
Geleverd met een certificaat van echtheid.

Een paar exemplaren (commerciële oplage van 30), elk stuk is uniek.

Vermeld op pagina 82 van het boek van Pierre Restany, Corneille, Cercle d'art, 2003 en pagina 56 van de Donkersloot catalogue raisonné (n°20).

In de jaren 1950 creëerde de schilder Guillaume Corneille, geboren in Luik uit Nederlandse ouders, een lyrische abstractie, geïnspireerd op de inscripties die hij had gezien in de Tassili-woestijn in het hart van de Sahara.
Deze verwijzing naar voorouderlijke en primitieve culturen heeft de abstractie van Cobra-kunstenaars nieuw leven ingeblazen, een nieuwe bron van levende kunst. Guillaume Corneille was een stichtend lid van de groep, samen met Karel Appel, Asger Jorn, Dotremont, Constant, Joseph Noiret en Alechinsky.
In de jaren vijftig exposeerde Corneille regelmatig met Pierre Soulages, Hans Hartung en de naoorlogse abstracte school.

Afmetingen : 21,5 x 26 cm
Afmeting met lijst: 38 x 43 cm
Veilige verzending met verzekering door UPS.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brussels, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00