Corneille - Tête pensive au milieu des oiseaux (mei) - Verkocht

Corneille - Tête pensive au milieu des oiseaux (mei) kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Tête pensive au milieu des oiseaux (mei) kopen? Bied vanaf 245!Corneille - Tête pensive au milieu des oiseaux (mei) kopen? Bied vanaf 245!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 300 exemplaren

Mooi werk van Corneille. Ophalen of verzending via koerier.

Dit is een litho uit de reeks van 12( de maanden) uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de IZA in 2002, destijds een zorgverzekering voor ambtenaren.

Werk is door het glas heen gefotografeerd.

Binnen Nederland € 11,00