Corneille - Trilogie Tropicale - Verkocht

Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!Corneille - Trilogie Tropicale kopen? Bied vanaf 385!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1991
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Passe-partout 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
De complete Trilogie Tropicale van Corneille uit 1991, inclusief bijbehorende map met nummering. Alle drie de zeefdrukken zijn hand gesigneerd en genummerd, 104 van 160. De set is in uitstekende staat en wordt geleverd met passe-partout bij elke weefdruk. Als geheel is de set niet vaak in de verkoop.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,45
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 30,00