Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst)

Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!
Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!Corneille - Unieke serie van 6 Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 800!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 159/200

Unieke serie van 6 stuks ingelijste zeefdrukken van Corneille

Prima ingelijst! En in prima staat!

Alle 6 hebben dezelfde oplage 159/ 200

Lijstmaat
37 x 44 cm (bxh)

Passé-partout binnenmaat
20 x 26 cm (bxh)

Er zijn er 4 verticaal en 2 horizontaal. Dan wordt de lijstmaat 44 x 37 cm (bxh)
Uitstekende staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 32,50