Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2009 |
Techniek | Carborundum |
Drager | Textiel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 95 cm (h x b) |
Incl. lijst | 79 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 130 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 19-5-2022 om 16:59 |
Eindtijd | 30-5-2022 om 19:11 |