Corneille - vogel en vrouw

Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 275!Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 275!Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 275!Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 275!Corneille - vogel en vrouw kopen? Bied vanaf 275!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
typisch werkje van Corneille
vogels en vrouw
afmeting is plus minus
incl. lijst

kan worden verzonden , aangetekend

Sluit over 7d 0u 24m 45s
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
Starttijd:03-02-2023 om 21:08
Eindtijd:13-02-2023 om 21:39