Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio - Verkocht

Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!Corneille - Vrolijk Kleurrijk Groot werk GESIGNEERD 1993 Pinokkio kopen? Bied vanaf 600!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 72.5 x 102 cm (h x b)
Incl. lijst 91.5 x 121.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 103/200
Dubbel zo veel beeld als een gemiddeld ander werk van Corneille
Fantasie rijke wezens zoals mensen( pinokkio ), vogel en bijvoorbeeld een walvis. Een kleurrijk vrolijk geheel.

Origineel en gelimiteerd werk. Mooie lijst.

Handgesigneerd, Genummerd en gedateerd door Corneille.
Oplage 103/200. Jaartal 1993

Afmeting van de Zeefdruk
102 cm x 72.5 cm
Afmeting van de lijst inclusief Zeefdruk
121.5  cm x 91.5 cm

Bezorgopties naar uw keuze:
1.) Bij u thuisbezorgd met onze eigen bezorgdienst.€60,- en buiten de 100km kan het iets meer kosten in overleg. Geen risico op transport schade.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland