Zeldzame litho van Corneille uit ‘85. Oplage : 41/199 Gesigneerd Het geheel is netjes ingelijst in een zuurvrij passe-partout en in uitstekende staat!
Uiteraard ook mogelijk om op te halen
Zeer Goed
Werk is in een erg goede conditie
Tot 5 kg.
€ 9,20