Corneille - zee en stormvogel - Verkocht

Corneille - zee en stormvogel kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - zee en stormvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille - zee en stormvogel kopen? Bied vanaf 1!Corneille - zee en stormvogel kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26 exemplaren : A/Z tot en met Z/Z
Corneilleets genummerd en hand gesigneerdafmetingen 28 cm x 21 cmoplage 26 exemplaren A/Z tem Z/Zu biedt op exemplaar I/Z

uiters rechts boven, buiten de afbeelding is er een kleine oneffenheid in het papier, niet zichtbaar na inlijsting

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:11-02-2019 om 11:04
Eindtijd:17-02-2019 om 13:45
Biedingen (15)
guidovink
17 feb. / 13:39
€ 70
braeckeveldt
17 feb. / 02:36
€ 60
blaQ
17 feb. / 02:36
€ 50
braeckeveldt
17 feb. / 02:36
€ 50
blaQ
16 feb. / 16:45
€ 45
Zanzibar
13 feb. / 20:16
€ 40
zita
13 feb. / 20:16
€ 35
Zanzibar
13 feb. / 20:16
€ 30
zita
13 feb. / 20:16
€ 25
Zanzibar
12 feb. / 21:08
€ 20
jeroenmajoor
12 feb. / 17:50
€ 15
BerArtVD
12 feb. / 09:51
€ 10
Doro19
11 feb. / 19:15
€ 5
tkeuning
11 feb. / 19:01
€ 3
zita
11 feb. / 17:55
€ 1