Corneille - Zeefdruk, Bain du Soleil - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Corneille - Zeefdruk, Bain du Soleil - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!

Verkoopprijs: € 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Zeefdruk, Bain du Soleil - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Zeefdruk, Bain du Soleil - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!Corneille - Zeefdruk, Bain du Soleil - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30068 verkochte items
Alle items van deze verkoper (180)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen86.5 cm x 85.5 cm (h x b)
Lijst110.5 cm x 108.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage181/200

Dit item is verkocht voor 862,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 15:58
Eindtijd:15-03-2020 om 19:13
Biedingen (7)
Kunstfan2019
09 mrt. / 08:35
€ 750
cath
09 mrt. / 08:34
€ 700
Kunstfan2019
09 mrt. / 08:34
€ 700
cath
09 mrt. / 08:33
€ 650
Kunstfan2019
09 mrt. / 08:33
€ 600
cath
09 mrt. / 08:26
€ 520
Kunstfan2019
07 mrt. / 18:51
€ 500