Handgesigneerde zeefdruk van Corneille uit de NY rooms serie. De maat van dit werk is 65 x 50 cm en hij is nog nooit ingelijst geweest. Gemaakt op mooi papier en uit het jaar 1979.
Voorzien tevens van het diepdrukstempel van Atelier Dumas uit New York. Serieoplage was 250 stuks waarvan dit er 1 is.
Galeriewaarde rond de 850 Euro.Deze zeefdruk is met potlood door Corneille gesigneerd en genummerd en voorzien van een certificaat van echtheid. Niet echt zoals omschreven = geld terug. In zaken als artprints en/of mee gedrukte handtekeningen doen we niets. Alles wat wij aanbieden is origineel, immers alleen een echt gesigneerd werk is een kunstwerk.
Koop met zekerheid en kijk ook eens bij onze andere hier aangeboden werken. Inlijsten kan tegen kostprijs. B.T.W. nota voor bedrijven is voor ons geen probleem.