Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!Corneille - Zeefdruk - Femme et oiso rouge - Ingelijst kopen? Bied vanaf 195!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage EA
Een zeefdruk met rode figuren van Corneille.

Een fraai werk uit 1998 - Deze zeefdruk is hand gesigneerd en heeft als drager papier.

Andere kenmerken:

Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 cm x 46 cm (h x b)
Lijst 68 cm x 77 cm (h x b)
Oplage E.A.

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur - Anders via Swift koeriersdienst.
Verzenden binnen Nederland kan voor 20 euro.  (Aangetekend en verzekerd)
In een zeer grote verpakking.

Eerder maakte dit werk deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. De lijst heeft wat lichte beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland