Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst - Verkocht

Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!Corneille - Zeefdruk - Femme Heureuse - Nr. 52 - ingelijst kopen? Bied vanaf 345!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 54 x 71 cm (h x b)
Incl. lijst 83 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Nr. 52

Een werkelijk prachtige Corneille - Het werk kan direct aan de muur.
Deze zeefdruk is in goede staat. De lijst heeft enkele zeer lichte beschadigingen opgelopen in de tijd.  - Maar het werk in zijn geheel is schitterend.

Kenmerken:

* Een werk uit 1995
* Een zeefdruk
* Hand gesigneerd
* De drager is papier
* Fraai ingelijst
* Afmetingen | 54 cm x 71 cm (h x b)
* Lijst | 83 cm x 98 cm (h x b)
* Oplage | 52/200

Omschrijving

Een kleurrijke zeefdruk van Corneille.

Verzenden kan via Swift koeriersdienst (50, 00 euro) - Maar bij voorkeur afhalen in Leiderdorp.

Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs.
Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Is in goede staat - Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. De lijst is licht beschadigd (niet hinderlijk)  - Tijd-gerelateerd. Zie de foto's - Maar het werk kan direct aan de muur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland