Een werkelijk prachtige Corneille - Het werk kan direct aan de muur. Deze zeefdruk is in goede staat. De lijst heeft enkele zeer lichte beschadigingen opgelopen in de tijd. - Maar het werk in zijn geheel is schitterend.
Kenmerken:
* Een werk uit 1995 * Een zeefdruk * Hand gesigneerd * De drager is papier * Fraai ingelijst * Afmetingen | 54 cm x 71 cm (h x b) * Lijst | 83 cm x 98 cm (h x b) * Oplage | 52/200
Omschrijving
Een kleurrijke zeefdruk van Corneille.
Verzenden kan via Swift koeriersdienst (50, 00 euro) - Maar bij voorkeur afhalen in Leiderdorp.
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs. Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten. Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Goed
Is in goede staat - Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. De lijst is licht beschadigd (niet hinderlijk) - Tijd-gerelateerd. Zie de foto's - Maar het werk kan direct aan de muur
koeriersdienst