Corneille - Zeefdruk, Het oog van de zomer- Ingelijst - Verkocht

Corneille - Zeefdruk, Het oog van de zomer- Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, Het oog van de zomer- Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Zeefdruk, Het oog van de zomer- Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Zeefdruk, Het oog van de zomer- Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Zeefdruk, Het oog van de zomer- Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Corneille uit 1992
Prachtige kleurenzeefdruk van Corneille uit 1990
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Duitsland
Binnen Duitsland € 11,00