Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) - Verkocht

Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!

Verkoopprijs: € 3.450,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!Corneille - Zeefdruk op doek, Le Monde de Fables de Charles Perrault - Ingelijst (Uitzonderlijk groot!) kopen? Bied vanaf 2000!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29793 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1975
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 cm x 282.5 cm (h x b)
Lijst157.5 cm x 289.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De grootste zeefdruk door Corneille ooit gemaakt, op doek en bestaande uit acht losse delen die samen deze fabelachtige voorstelling vormen. Met een breedte van meer dan 280 centimeter is dit de ultieme blikvanger!

In zeer goede staat over het algemeen. Een paar barstjes in de inkt en een klein scheurtje (4 cm) in het doek (in doek nummer 7). Zie de laatste twee foto's voor een impressie.

Dit item is verkocht voor 3.450,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-03-2020 om 10:07
Eindtijd:22-03-2020 om 20:57
Biedingen (13)
Antoon1944
22 mrt. / 20:27
€ 3000
SabineGTD
22 mrt. / 20:27
€ 2900
SabineGTD
22 mrt. / 20:15
€ 2850
Antoon1944
22 mrt. / 20:14
€ 2750
SabineGTD
22 mrt. / 20:14
€ 2700
Antoon1944
22 mrt. / 19:46
€ 2600
SabineGTD
22 mrt. / 19:08
€ 2500
Antoon1944
22 mrt. / 19:08
€ 2450
Antoon1944
22 mrt. / 19:08
€ 2400
SabineGTD
22 mrt. / 19:08
€ 2300
Antoon1944
22 mrt. / 19:07
€ 2200
SabineGTD
22 mrt. / 19:07
€ 2100
Antoon1944
20 mrt. / 14:04
€ 2000